• 6mm сечење нерѓосувачки челик

  6mm сечење нерѓосувачки челик

 • 20mm благи сечење челик

  20mm благи сечење челик

 • Напредно компоненти сечење факел

  Напредно компоненти сечење факел

за нас

Жинан Sanscap ЦНЦ Машини Опрема копродукции, Ltd е специјализирана во R & D, производство и продажба на големи ЦНЦ машини за сечење. Нашите главни производи вклучуваат машина за сечење со плазма, подемен сечење со плазма машина / пламен, ЦПУ пламен сечење машина и така натаму. Како специјализирана ЦПУ истражување на компанијата. Ние сме посветени на обезбедување на одлични после-продажба на услуги, технологија, водечки и сигурни производи, како и интегрирани технолошки решенија за нашите деловни партнери. задоволството на клиентите е секогаш ексклузивна цел на нашите услуги.
 • about1
 • about2
 • IMG_20171226_135737
 • about4

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !