• 6mm prerja çelik

  6mm prerja çelik

 • 20mm prerja butë çeliku

  20mm prerja butë çeliku

 • Avancuara komponentët prerja pishtari

  Avancuara komponentët prerja pishtari

Rreth nesh

Jinan Sanscap CNC Machinery Equipment Co, Ltd, është e specializuar në RD, prodhim dhe marketing të shkallë të gjerë makinat e prerjes CNC. Produktet tona kryesore përfshijnë CNC prerje plazma makinë, urë plazma / flaka prerja makine, CNC prerja flaka makine dhe kështu me radhë. Si kompani e specializuar CNC kërkimeve. Ne përkushtuar për të ofruar të shkëlqyer pas shitjes shërbimi, teknologji udhëheqëse dhe produkte të besueshme, si dhe zgjidhje të integruar të teknologjisë për partnerin tonë të biznesit. kënaqësinë e konsumatorit është gjithmonë qëllimi ekskluziv i shërbimit tonë.
 • about1
 • about2
 • IMG_20171226_135737
 • about4

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat !